Studijní programy

Pro většinu našich kurzů používáme knihy od Oxford University Press „Headway“, které vám můžeme poskytnout. Ve velké míře také používáme nejrůznější výukové materiály a prostředky s jejichž pomocí se anglicky naučíte rychlou a zábavnou formou.

Hlavní učební pomůckou jsou knihy ze série Headway od Liz a Johna Soarsových z Oxford University Press. Tyto knihy patří k tomu nejlepšímu pro výuku angličtiny.

Dále používáme knihy od Penguin Readers, Active Readers a Games and Activities. Tyto knihy pomáhají studentům se slovní zásobou, s porozuměním textu a s výslovností při čtení nahlas.

Vynikající kniha pro výuku gramatiky je Murphy´s Grammar in Use, Elementary to Intermediate levels, kterou při výuce také používáme.

Do výuky zahrnujeme také nejrůznější hry, puzzle a filmy související s knihou „Headway“, ale také například populární filmy a pohádky (Wallace and Gromit, Winne the Witch a další).

Pro zájemce o FCE (First Certificat in English) nabízíme speciální kurz, pro který máme k dispozici podklady s nácvikem zkoušek FCE, ale také další materiály pro úspěšné zvládnutí této velice populární zkoušky.